- 11 czerwca Zespół NASZ CZAS wystąpił brawurowo naZauskowskich Smakach.
- 14 czerwca zespoły dziecięce i młodzieżowy działające przy Gminnym Ośrodku Kultury w Iłowie wystąpiły podczas II Dnia Dziecka organizowanego przez KGW w Zycku Polskim przy tamtejszej parafii.
- 21 czerwca Bomble i Dzieciaki gościły na scenie festynu sportowego z okazji 25 Dnia Dziecka w Iłowie.
Swoimi występami uświetniły i dosłownie, rozchmurzyły, tbarwne spotkania. Zespoły Bomble grupa młodsza i starsza oraz Dzieciaki doskonale wpisały się ze swoimi pełnymi energii piosenkami w program wydarzenia i wprowadziły uczestników w radosny nastrój. Po występach dzieci mogły skorzystać ze wszystkich atrakcji. Nie zabrakło świetnej zabawy, uśmiechów i niezapomnianych chwil.
Dziękujemy za zaproszenia:)

